قوانین سایت

قوانین زیر مربوط به شرایط عضویت و بهره برداری از سایت بارکاو میباشد که عضویت در سایت به معنی اطلاع کامل از متن و شرایط آن میباشد.در صورت عدم موافقت با مفاد آن باید دسترسی و استفاده از سایت و هرگونه خدمات آن را متوقف کنید:

۱)درباره سایت

۱-۱)به سایت بارکاو خوش آمدید. این سایت این امکان را برای شما فراهم میکند که از میان تعداد متنوعی کالا و خدمات (کتاب، زیورآلات دست ساز، انواع سفال تزئینی، انواع طراحی، نقاشی، خدمات گرافیکی، خوشنویسی، تذهیب و… ) که از طریق سایت فهرست بندی شده اند به جست و جو بپردازید.

۲-۱) خرید از سایت، مزیت ارسال رایگان را به همراه دارد.

۳-۱)بارکاو این حق را برای خود نگه میدارد که هرکدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روز رسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. متن قوانین همواره بر روی سایت قابل ملاحظه است.

۲)ثبت نام برای استفاده از سایت

۱-۲)برای دسترسی به امکانات سایت باید به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. (وارد کردن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تلفن، آدرس)

۲-۲)شما متعهد میشوید که اطلاعات وارد شده در راستای تکمیل فرایند ثبت نام دقیق، جدید و صحیح است.

۳-۲)جهت انعقاد قرارداد برای استفاده از خدمات و مراسمات، در صورتی که هنوز به سن قانونی برای انعقاد قرارداد نرسیده باشید، مجاز به استفاده از سایت و پذیرش ضوابط نیستید.

۳)تعهدات کاربران

۱-۳) شما به عنوان عضو سایت پیروی از موارد زیر را میپذیرید:

-استفاده شما از سایت مطابق قوانین تعیین شده در سایت و قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

-شما متعهد میشوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات سایت نمی نمایید.

-شما متعهد میشوید که وظیفه بروز رسانی اطلاعات در سایت را بر عهده بگیرید و این سایت هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

۴)خرید محصولات خدمات و ضوابط بازگشت

۱-۴)برای استفاده از خدمات و کالاهای سایت باید هزینه خرید مقرر شده در سایت برای محصول مورد نظر را از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی که سایت تعیین نموده است بپردازید.

۲-۴)سایت ممکن است بنا به صلاحدید خود بازپرداختی برای بازگرداندن صرفا کالاها در بازه زمانی یک هفته در صورتی که بسته بندی محصول باز نشده باشد، فراهم کند که در این صورت مسئولیت هرگونه هزینه حمل و مقل مربوط به هرگونه بازپرداخت به عهده کاربر است.

۵)ضمانت نامه

۱-۵)محصولات این سایت با تضمین هایی که مطابق قوانین حمایت از مصرف کننده این کشور اس، ارائه میشود.

۲-۵) شما میتوانید تحت این ماده ادعای ضمانت را در مورد محصولاتی که مشکل دارند در طول دوره ضمانت مطرح کنید و برای بهره برداری از این امکان شما بایستی مدارک خرید که تاریخ خرید را نشان میدهد، توضیحات مربوط به محصول و قیمت پرداخت شده و دلیل ادعا را به صورت مکتوب از طریق ایمیل به سایت ازسال نمایید.

۵_۳) در صورت پذیرش ادعای ضمانت توسط بارکاو، کاربر میتواند تعویض کالا یا مرجوع کردن کالا به همراه بازگشت وجه را انتخاب کند که در صورت انتخاب مرجوع کردن کالا، فرایند بازگشت وجه ۷۲ساعت طول میکشد.

۴-۵) شما میپذیرید که که به تنهایی مسئول هزینه های حمل و نقلی هستید که در راستای تسهیلات ادعای ضمانت ایجاد میشود.

۵-۵)ضمانتنامه هیچگاه نسبت به موارد زیر اعمال نمیشود:

-ظاهر محصولات عرضه شده

-نسبت به محصولاتی که قسمت بیرونی آن آسیب دیده یا خراب شده است،مورد دستکاری و سو استفاده قرار گرفته است و یا در طراحی یا ساخت و ساز آن تغییر یا اصلاح صورت گرفته است.

۶)تحویل

در مواقعی که مجصول در طول خدمات تحویل مفقود میشود یا آسیب میبیند شما باید بظور مستقیم با ارائه دهنده خدمات تحویل، تماس بگیرید تا درخواست استفاده از بیمه را در دسترس داشته باشید.

۷)کپی رایت و مالکیت معنوی

سایت، خدمات و تمامی محصولات مرتبط با گروه بارکاو موضوع کپی رایت هستند.

۸)حریم خصوصی

این سایت حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی میکند و هرگونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از سایت ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی این سایت مربوط می شود.